Avea inTouch 2

Operatör markaları arasında devlerden bir tanesi olan Avea, geçtiğimiz günler de düzenlemiş olduğu basın toplantısında yeni cihazı olan inTouch 2 ‘ yi tanıttı. Avea inTouch 2 cihazı geçtiğimi aylarda Avea‘nın piyasaya sürmüş olduğu inTouch cihazının devamı özelliğini taşıyor.  Markanın sunmuş olduğu yeni cihaz kendi sınıfı içerisinde 4 inç ekrana sahip olan ilk cihaz olma özelliğini taşıyor. Cihazın 3 boyutlu teması ve siyah beyaz renk seçenekleri bulunuyor.

avea-intouch-2-soloarchery

Avea inTouch 2 cihazını eğer peşin ödeyerek almayı düşünürseniz 449 TL ödemeniz gerekiyor. Peşin ödemek yerine kampanyalardan yararlanmayı daha avantajlı bulursanız daha uygun fiyatlara cihaza sahip olabiliyorsunuz.  Tarifinize ek olarak cihazı satın almanız halinde ayda yalnızca 1 Tl ödeyeceksiniz. Bu 1 TL’ nin içerisinde Avea tarafından sağlanmış olan Avea Bulut Servisi üzerinde 4 gb. alana 12 ay boyunca hiç bir ücret ödemeden sahip olacaksınız.

avea-intouch-2-soloarchery-2

Cihazın Teknik Özellikleri

avea-intouch-2-soloarchery-4

Cihazın teknik özelliklerinden bahsedecek olursak; Cihaz Android 4.0.4 işletim sistemi ile karşımıza çıkıyor. Rakip operatörlerin bir çok cihazı Android’in düşük versiyonlarını kullanıyor. Bu yönden inTouch  ‘ un güçlü olduğunu söyleyebiliriz.

Daha demin de yukarıda belirttiğimiz gibi 4 inç ekranı ve 123m* 63.5mm* 10 mm boyutları bulunuyor. Cihazın ağırlığı ise 130 gram.

Cihazda 5 megapiksel arka kamera yer alıyor. Bu fiyata sunulan bir cihaz için kameranın uygun olduğunu söyleyebiliriz.

1 Ghz Qualcomm işlemci bulunduran cihaz, Avea team ve ön yüklü Avea uygulamaları ile hazır halde sunuluyor. 1650 mAh Li-Ion pil ve Gps, Wi-Fi, Bluetooth gibi özellikleri bulunuyor.

avea-intouch-2-soloarchery-3

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>